Fejlesztések Újharangodon

Udvari játszótér átadás

Újharangodon az óvodai játszótér át275236873_5058002417571873_6796269451422004609_nadására gyülekeztek a helyiek március 2-án délután. Először a helyi óvodások adtak műsort a meghívott vendégeknek, majd Simon István, polgármester ismertette a beruházás részleteit, hogy a Magyar Falu programnak köszönhetően sikerült 5 millió forint összegben új játékokat vásárolni az újharangodi óvodásoknak. Az óvónőkkel egyeztetve különböző fejlesztő játékokat szereztek be a kicsiknek. Simon István, polgármester köszönetet mondott Koncz Zsófia, országgyűlési képviselőnek a segítségért, hogy ezek a beruházások a magyar kormány jóvoltából megvalósulhattak Újharangodon. Az eseményen részt vett a térség országgyűlési képviselő, Koncz Zsófia, aki gratulált a polgármesternek és a képviselőknek az eddigi fejlesztésekhez. Ezután átvágták a nemzetiszín szalagot a meghívott vendégek, akik ezzel jelezték azt, hogy használatba vették az óvodai udvari játszóteret.

További képek a galériában